FESTYN RODZINNY

24 września na terenie naszej szkoły odbył się festyn rodzinny, na który zaprosiliśmy uczniów i ich rodziny oraz mieszkańców dzielnicy Mokre.

W programie znalazły się występy taneczne, malowanie twarzy, warsztaty biżuterii w stylu afrykańskim i kramik ze słodkościami. Pasjonaci nauki mogli zajrzeć do laboratorium przyszłości i popatrzeć na świat w skali mikro. Na nich czekały również książki i konkurs wiedzy o Toruniu. Nie zabrakło też gier podwórkowych i zabaw sportowych. Miłośnicy ruchu mieli okazję spróbować swoich sił w szermierce i na ergometrze, a także wziąć udział w biegu nad Strugą Toruńską, biegu tyłem i rodzinnym turnieju o puchar Dyrektora Szkoły. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwał punkt medyczny, w którym mogli poznać zasady udzielania pierwszej pomocy. Były nagrody, medale i mnóstwo dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok.

festyn221 festyn222

festyn223 festyn224