PROJEKT „ALGORYTM  NA ŻYCIE” RUSZYŁ W ŚWIAT

W ramach projektu „Algorytm na życie – równe szanse, lepsze życie”  nauczyciele szkoły podstawowej nr 10 w Toruniu rozpoczęli realizację projektu za granicą. Jako pierwsza wyjechała do Sewilli  w Hiszpanii pani Hanna Jewiak – nauczycielka języka hiszpańskiego.  W dniach 06.05 – 17.05 2019 roku pani Hania uczestniczyła w kursie dydaktycznym  dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako języka obcego w szkole językowej CLIC Centro de Lenguas e Intercambio Cultural. W godzinach przedpołudniowych odbywały się zajęcia dydaktyczne i praktyczne, natomiast w godzinach popołudniowych szkoła CLIC organizowała zajęcia kulturalne podczas których wszyscy uczestnicy kursu mieli okazję poznać historię, kulturę i piękno miasta Sewilla i okolic.

1a szkoła2a sevilla3a

Tekst i zdjęcia: H. Jewiak