10-lecie TSRiPDzWS

27 kwietnia odbyła się uroczystość podsumowująca 10 lat działalności Toruńskiego Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu,działającego przy naszej szkole. Obchody dziesięciolecia stały się fantastyczną okazją do spotkania dla obecnych i byłych uczniów naszej szkoły, ich rodziców i nauczycieli. Poza jubileuszowym tortem i uroczystymi przemowami, był czas na wspomnienia i oglądanie zdjęć zamieszczonych w prowadzonej od lat kronice. Były też długie, poważne rozmowy, salwy śmiechu i niemało wzruszeń. Podczas spotkania odbyło się również głosowanie na  logo dla TSRiPDzWS, którego projekty wykonali uczniowie naszej szkoły. Piękny, ciepły wieczór zakończył się wspólnymi zabawami dzieci na placu zabaw i ogniskiem z pysznymi kiełbaskami.

10lecie02 10lecie06