KONKURS NA LOGO PROJEKTU „ALGORYTM NA ŻYCIE – RÓWNE SZANSE, LEPSZE ŻYCIE"

W marcu w naszej szkole odbył się konkurs na logo projektu „Algorytm na życie – równe szanse, lepsze życie”. Brali w nim udział uczniowie od klas IV szkoły podstawowej do klas III gimnazjum.  Nad realizacją projektu pod względem plastycznym czuwała pani Patrycja Falk, pod względem organizacyjnym pani Hanna Jewiak. Konkurs został rozstrzygnięty pod koniec marca i spośród wielu interesujących prac uczniów została wyłoniona praca zwycięska, która będzie stanowiła logo projektu. Zwycięska praca została zaprojektowana i wykonana przez Zosię Czekańską z klasy 6c. Wyróżnienia otrzymali: Ania Superczyńska z  3GC, Wanda Śmieszny z 3GC, Roksana Roszak 7B, Martyna Żurek 7B, Maja Konefał 5C, Julia Impert 5C, Zuzia Bogdan 5C, Michał Bagaziński 4A. GRATULACJE!!!

Wręczenie nagród odbędzie się na zakończenie roku szkolnego.

Hania1  Hania2