ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Od października 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu oraz dzieci z dzielnicy Jakubskie – Mokre mogą bawić się na rozbudowanym, atrakcyjnym placu zabaw, znajdującym się na terenie naszej szkoły.

Znajdą tu najbardziej pożądane przez nich sprzęty, takie jak m.in. linarium, nowy zamek ze zjeżdżalnią, tunelem, drabinkami czy urządzenia rozwijające sprawność ruchową. Rodziny z dziećmi oraz nasi uczniowie na pewno ucieszy możliwość korzystania z zadaszonej altanki, gdzie można zagrać w gry, pobawić się, przeprowadzić zajęcia z grupą czy po prostu spotkać się i porozmawiać z przyjaciółmi.

Projekt pn. „Zapraszamy do zabawy!” został zrealizowany w ramach budżetu partycypacyjnego Miasta Torunia na 2019 r. Dziękujemy!

placzabaw placzabaw4

placzabaw3  placzabaw2