ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ

Serdecznie zapraszamy do sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej na wystawę prac uczniów naszej szkoły.

Jest to ekspozycja picture booków wykonanych przez uczniów klas 6b, 6d i 7b, którzy wzięli udział w zajęciach pn. „Odkrywanie picture booków Iwony Chmielewskiej”, prowadzonych przez panią Wiesławę Budrowską, a także poznawali picture booki podczas lekcji języka polskiego i plastyki.

Prezentowane na wystawie prace stanowią nawiązania do motywów z ikonolingwistycznych książek I. Chmielewskiej, takich jak: „W kieszonce”, „Dwoje ludzi”, „Kłopot”, „Cztery miski”, „Oczy”.

Wystawę można oglądać w Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Dąbrowskiego 4 do 29 listopada w godzinach pracy Biblioteki (od poniedziałku do piątku od godz. 10 ºº do 19 ºº  oraz w soboty od 10 ºº do 15 ºº).

Serdecznie zapraszamy!

wystawa4  wystawa1