PCHLI TARG

28 listopada odbył się w szkole pchli targ pod hasłem „Daj przedmiotom drugie życie, oszczędzaj środowisko”. Uczniowie mogli sprzedać lub wymienić przedmioty, które im już nie są potrzebne, a innym mogą się jeszcze przydać. Zainteresowanie było ogromne. Ponad 60 osób utworzyło swoje stanowiska, na których oferowano wiele ciekawych przedmiotów. Również kupujący dopisali, nabywali głównie lektury szkolne, a także puzzle, gry planszowe, komputerowe czy pluszaki. Wśród nabywców byli nie tylko uczniowie, ale również pracownicy szkoły.

Impreza miała na celu uświadomienie uczestnikom, iż kupując potrzebny przedmiot od kogoś, kto już z niego nie korzysta,  przyczyniamy się do ochrony środowiska, sprawiamy, że rzecz nie ląduje na śmietniku, ale trafia do potrzebującego.

pchli1 pchli2

pchli5 pchli8