GRUDNIOWA PRZYGODA

Grudzień dla klasy 1a obfitował w niezwykłe wydarzenia. Wizyta w "Manufakturze cukierków" przeniosła dzieci w magiczny świat słodkości, a własnoręcznie wykonane lizaki smakowały wyjątkowo. W mikołajkowy dzień klasa odwiedziła oddział Książnicy Kopernikańskiej na ulicy Kościuszki, gdzie brała udział w bardzo ciekawych zajęciach, a na zakończenie wszyscy otrzymali wspaniałe prezenty. Dzieci wybrały się również na spacer po pięknie udekorowanych ulicach Starego Miasta, a na dłużej zatrzymały się w Dworze Artusa na warsztatach świątecznych. Wykonały ozdoby, które przeznaczyły na prezenty dla najbliższych. Swoją grudniową przygodę zakończyły wigilią klasową i udziałem w świątecznej audycji muzycznej. Oczywiście w tym magicznym miesiącu nie zabrakło czasu na wspólne kolędowanie i tworzenie różnych prac świątecznych.

grudniowo2 grudniowo4

grudniowo3 grudniowo5