SUKCESY PIERWSZOKLASISTÓW

W okresie zdalnego nauczania uczniowie z klasy 1a próbowali swych sił w różnych konkursach i zdobyli wiele nagród. W ramach akcji "Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń" organizowanej przez Szkołę Leśną na Barbarce i stowarzyszenie Tilia we współpracy z Nadleśnictwem Toruń Oktawia K., Amelia P i Jaś Ś. zdobyli nagrody za rozwiązanie interaktywnego quizu.

Kolejni nagrodzeni to uczestnicy konkursów organizowanych przez Muzeum Okręgowe w Toruniu. Amelia T. zwyciężyła w dwóch konkursach - "Z modą przez wieki" i "Japońska krzyżówka", Janina Cz., Kajetan M., Zofia R. to zwycięzcy konkursu związanego z historią Torunia i wystawą zorganizowaną w Domu Eskenów. Zdjęcie Janki znalazło się na stronie muzeum.

Gratulacje dla małych zwycięzców!

zosiakajtek

amelka t (1)janka