ZDROWO – MIĘDZYNARODOWO

W kwietniu br. w szkole został zorganizowany konkurs pn.  „Zdrowo – międzynarodowo” dotyczący zdrowego odżywiania. Wzięli w nim udział uczniowie  klas 4-8. Zadanie uczestników polegało na przygotowaniu potrawy – naleśników - z akcentem międzynarodowym. Uczniowie wykorzystali przykłady naleśników ze świata, czym wzbogacili swoje codzienne menu. Zdjęcia potraw wraz opisem uczniowie zamieścili na padlecie.

Jury wytypowało zwycięzców:
klasy  4-5
I miejsce: Wiktoria Matuszak, 5a, Blanka Balicka, 4b
II miejsce: Gabriel Wilczyński, 4d
III miejsce: Aleksander Greczanik, 4b, Hubert Wojciechowski, 4b
Wyróżnienia: Zuzanna Błaszkiewicz, 4b, Wiktoria Uździńska, 4b
klasy 6-8
I miejsce: Julia Janczurewicz, 6e
II miejsce: Maria Stasiewska, 8b
III miejsce: Marta Wolska, 7d, Michał Józefowicz 7c, Jan Masewicz, 6c
Wyróżnienia: Julia Winiarska, 6d, Łucja Kułakowska, 6d, Jan Nienartowicz, 6e

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy pomysłowości, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc dzieciom w przygotowaniu konkursowych potraw.

Organizatorzy: Elwira Krajewska - pedagog szkolny, Anna Mizgajska-Wódkowska - psycholog szkolny, Agnieszka Karasiewicz – bibliotekarz

pomarancze cebula