"TORUŃ- MOJE MIASTO"

W maju odbył się organizowany przez naszą szkołę III międzyszkolny konkurs dla klas integracyjnych pn. "Toruń- moje miasto". Uczestnikami konkursu byli uczniowie i uczennice klas pierwszych integracyjnych z trzech toruńskich szkół. Ze względu na sytuację epidemiczną dzieci nie mogły spotkać się w  naszej szkole, by wspólnie bawić się i rozwiązywać zadania. W nowej formule uczestnicy w swoich klasach rozwiązywali przygotowany przez organizatorki test z wiedzy o naszym mieście oraz przygotowywali wspólne prace plastyczne pod tytułem "Pocztówka z Torunia".

Jury na podstawie oddanych kart konkursowych oraz prac plastycznych postanowiło przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 31 i Szkoły podstawowej nr 10 oraz drugie miejsce Szkole Podstawowej nr 2.

Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy.

Torunmojemiasto211 Torunmojemiasto212

SP nr 2                                                                SP nr 10