"SPORT W CZASIE PANDEMII"

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursach "Sport w Czasie Pandemii" organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Województwa Kujawsko -Pomorskiego. W konkursie "Makieta Boiska Sportowego" w galerii znalazły się prace Kryspina Bonieckiego 4d i Radosława Muzalewskiego 6b - kategoria Igrzyska Dzieci. W konkursie "Przebiegnij z Nami Maraton" triumfował Artem Sychevskyi 8a - Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Sandra Pniewska 7e ID była czwarta, a Kryspin Boniecki 4d szósty. Dystans maratonu 42195m w ciągu dwudziestu dni przebiegli również Julia Szyszczak 4c ID, Zuzanna Impert 4c ID, Alicja Stankiewicz 6c ID, Kornelia Zalewska 6d ID, Julia Janczurewicz 6e ID, Aleksander Woźniak 7b IMS, Jakub Lipski 6b ID, Julia Sidwa 8a IMS, Zuzanna Skrzynecka 7a IMS, Paulina Piotrowska 8a IMS, Alicja Misiaszek 8a IMS. Gratulujemy!