EUROPEJSKI MIESIĄC CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa to 31 dni warsztatów, konferencji, kampanii i inicjatyw, które mają podnieść świadomość bezpieczeństwa w Internecie. Nasza szkoła również włącza się w akcję. Przez cały miesiąc prowadzona będzie Inicjatywa "Bezpieczne kliknięcie", podnosiemy świadomość na temat cyberbezpieczeństwa i nowoczesnych technologii w ramach godzin wychowawczych, lekcji informatyki, plastyki.
 Zrealizujemy:
- cykl lekcji poświęcony tematyce cyberbezpieczeństwa w sieci dzieci i młodzieży,
- konkurs na plakat dotyczący cyberbezpieczeństwa w sieci pt. "Pomyśl, zanim klikniesz",
- akcję plakatową dotyczącą radzenia sobie z cyberprzemocą, prywatnością w sieci i pomocą ofiarom przemocy oraz cyberbezpieczeństwa w domu,
- najmłodsi uczniowie wykonają piosenkę o bezpieczeństwie w sieci,
- rozwiążemy quiz na temat bezpieczeństwa w sieci.
Dołącz do nas!