BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

W dniach 9 i 10 listopada br. z okazji Święta Niepodległości odbyły się biegi przełajowe dla uczniów toruńskich szkół średnich i podstawowych. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta w składzie: Sandra Pniewska 8e, Iga Taflińska 8e, Wiktoria Wiśniewska, Zuzanna Sadecka i Marta Wolska wszystkie 8d zajęły drużynowo II miejsce. W tej samej kategorii wiekowej Bartosz Michałkiewicz 8a, Jakub Błaszczęć 8e i Wojciech Głowacki 7d zajęli drużynowo III miejsce. Szczególnie miłą niespodzianką było zwycięstwo indywidualne Bartosza, który został uhonorowany złotym medalem. W ramach Igrzysk Dzieci Zofia Konstanty z 7c zajęła indywidualnie III miejsce. Gratulujemy.

biegniepodleglosci211 biegniepodleglosci212

biegniepodleglosci213 biegniepodleglosci2114