SUKCESY SPORTOWE

DRUŻYNA SP 10 MISTRZEM TORUNIA NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM

24 listopada 2021 r. na Przystani Sportów Wodnych AZS UMK odbyły się finały Mistrzostw Torunia na Ergometrze Wioślarskim. W kategorii Igrzysk Dzieci Chłopców bezapelacyjnie zwyciężyła drużyna SP 10 w Toruniu. Indywidualnie II miejsce zajął uczeń klasy 7d Mateusz Nowakowski. Pozostali uczestnicy zwycięskiego zespołu to: Michał Stalmierski 6a, Michał Sadecki 7c, Wiktor Kostrzewski 5c, Wojciech Kozakiewicz 7a, Andrzej Kawałowski 7b, Filip Głowacki 6, Jan Napiórkowski  6b, Adam Szczeszek 6b.

Gratulujemy!

ergo212 ergo211

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE

W dniu 20.10.2021r. odbyły się indywidualno - drużynowe mistrzostwa szkół podstawowych w lekkiej atletyce. Uczeń klasy 8e Jakub Błaszczęć zajął III miejsce w skoku w dal, a Bartosz Piotrowiak z 8b III miejsce w biegu na dystansie 100 metrów. Gratulujemy!

sukcesysport1 sukcesysport2