MIĘDZYNARODWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji w piątek 4 listopada w progach naszej szkoły pojawiła się plejada bajkowych gwiazd. Szkolne korytarze wypełnione były rycerzami, królewnami, czarownicami, smerfami, krasnoludkami oraz innymi, znanymi z popularnych baśni, bajek i filmów animowanych bohaterami. Bajeczny nastrój udzielił się zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Podczas lekcji dzieci komentowały swoje kostiumy oraz zgadywały, jakie bajki reprezentują. Najciekawsze kreacje zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Dzień Postaci z Bajek świętowano także w świetlicy szkolnej. Dzieci w pięknych przebraniach z zainteresowaniem słuchały czytanych im  bajek  i tworzyły do nich własne rysunki. Uczniowie w świetlicy również  otrzymali nagrody za swoje pomysłowe stroje, a  najciekawsze prace trafiły do galerii na tablicy świetlicy i będą umilać kolejne dni naszym najmłodszym. Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy wspaniałych i kreatywnych pomysłów!

dzienpostacizbajek224 dzienpostacizbajek223

dzienpostacizbajek221 dzienpostacizbajek222 dzienpostacizbajek225.jpg