KAMPANIA SPOŁECZNA „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”

W listopadzie nasza szkoła otrzymała wyprawkę czytelniczą dla uczniów klasy pierwszej.

W skład wyprawki czytelniczej wchodzą: “Pierwsze abecadło” – antologia tekstów najlepszych polskich autorów dziecięcych, między innymi: M. Musierowicz, A. Onichimowskiej, R. Kosika, A. Fredry, J. Twardowskiego. D. Terakowskiej i innych w opracowaniu graficznym wybitnej toruńskiej ilustratorki Iwony Chmielewskiej,  “Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” - broszurka, która jest poradnikiem dla rodziców i opiekunów podpowiadającym, jak wspierać dziecko w nauce czytania.

Kampania została przygotowana przez Instytut Książki z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację w szkole podstawowej i stawiających swoje pierwsze kroki w nauce czytania.

MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK221 MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK222

MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK224 MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK223