UROCZYSTE PODSUMOWANIE II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

29 listopada w Szkole Podstawowej nr 10 w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie II Wojewódzkiego Konkursu Literackiego na najciekawsze opowiadanie z motywem detektywistycznym pn. „Rodzinna pamiątka” pod  Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego. Przybyłych gości – uzdolnionych literacko uczniów z klas siódmych i ósmych ze szkół z naszego  województwa przywitała Pani Dyrektor Iwona Cieślak. Następnie uzdolnione teatralnie uczennice z naszej szkoły odczytały wybrane fragmenty opowiadań konkursowych, po czym autorom zwycięskich prac wręczono dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski i Radę Rodziców działającą przy SP nr 10 w Toruniu. Po oficjalnej części uroczystości można było poczęstować się aromatyczną herbatką i wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi wyeksponowanych prac literackich i plastycznych.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu oraz ich opiekunom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

lit 2 lit 6

lit 1 lit 3