"TRZEBA WYBACZAĆ"

13 czerwca uczniowie klas czwartych udali się do MDK-u na spektakl pt. "Trzeba wybaczać" Studia P w reżyserii Pani Lucyny Sowińskiej. Dzieci zachwyciła gra aktorska, oryginalne efekty dźwiękowe i wizualne, a także przekaz. Bo czy każdy z nas zawsze pamięta, że ...trzeba wybaczać? Przedstawienie bardzo spodobało się czwartoklasistom również z tego względu, że powstało ono na motywach opowiadania Agaty Sierockiej - dziewczynki uczęszczającej do klasy 7b w naszej szkole. Agata jest autorką scenariusza i jednocześnie odtwórczynią jednej z ról w przedstawieniu. Gratulujemy całej grupie teatralnej  wspaniałej realizacji scenicznej, a z naszej zdolnej koleżanki Agaty jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!

Trzeba wybaczać12 Trzeba wybaczać 11

Trzeba wybaczać13 Trzeba wybaczać9