UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca przybyliśmy do szkoły po raz ostatni w tym roku szkolnym. Podczas uroczystości zakończenia zajęć edukacyjnych wyróżnieni uczniowie odebrali świadectwa z rąk pani dyrektor Iwony Cieślak, przedstawicieli Rady Rodziców oraz wychowawców. Najlepsi ósmoklasiści zostali odznaczeni Srebrnym Laurem, a rodzice uczniów, którzy kończąc szkołę podstawową, uzyskali wysokie wyniki w nauce i co najmniej bardzo dobre zachowanie, otrzymali listy gratulacyjne.

Kapitanowie zwycięskich drużyn piłkarskich, 4c i 6b, odebrali Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły, a szczególną nagrodę Rada Rodziców przyznała Gabrieli Wrzeszcz, dwukrotnej medalistce Pucharu Świata i członkini kadry narodowej taekwondo. Podziękowania za sukcesy w międzyszkolnych konkursach i turniejach otrzymali uczniowie, którzy reprezentowali SP 10 i osiągnęli sukcesy w ciągu całego roku szkolnego.  Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Był to bardzo pracowity rok, pełen nowych wyzwań, doświadczeń, konkursów i akcji charytatywnych. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, mnóstwo ciekawych pomysłów, rodzicom zaś za ich wsparcie, inicjatywę i uczestniczenie w życiu szkoły.

Życzymy długich, bezpiecznych wakacji, lata pełnego słońca i wypoczynku.

zakończenie238 zakończenie239

zakończenie2423jpg zakończenie240