UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

4 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/2024. Uczniowie wrócili do swoich klas, pracy i kolegów. Podczas uroczystości przywitały ich pani dyrektor Iwona Cieślak oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Olga Impert, które życzyły dzieciom radości z nauki. Podkreślały, jak ważne jest, by skupić się na rozwoju, czerpać jak najwięcej z możliwości, które dają ciekawe projekty, wycieczki i wspólne doświadczenia.

Przedstawiciele samorządu szkolnego przypomnieli tragiczną kartę z kalendarza roku 1939. Przed umieszczoną na murach szkoły tablicą zapłonął znicz, a cała społeczność szkolna uczciła minutą ciszy pamięć ofiar największego w historii konfliktu zbrojnego.

Niech to będzie ciekawy rok, pełen nowej wiedzy, inspirujących wypraw i przyjaźni. Pamiętajmy, że błędy są szansą, z której warto skorzystać i wskazówką, a nie porażką. Powodzenia!

rozpoczęcie232 rozpoczęcie231

rozpoczęcie234 rozpoczęcie235