OTRZĘSINY CZWARTOKLASISTÓW

13 października nasi kochani czwartoklasiści wzięli udział w zabawie, podczas której musieli udowodnić, że zasługują na zaszczytne miano ucznia kolejnego etapu edukacyjnego.

Wszystkie kociaki odważnie poddawały się kolejnym próbom, m.in. mądrości i sprytu, kociej zręczności, ciemności. Każda klasa przygotowała autoreklamę i zaprezentowała się na wybiegu kociej mody. Kalambury i związki frazeologiczne były testem sprawności językowej, ale także umiejętności współpracy.  Na koniec, już prawie zupełnie poważnie, czwartoklasiści złożyli ślubowanie. Przyrzekli wytrwale pracować, pilnie się uczyć, szanować innych, godnie reprezentować szkolę, prezentując nienaganną kulturę osobistą i nigdy nie odwracać kota ogonem. Czwartoklasiści, życzymy Wam powodzenia!

otrzesiny233 otrzesiny234

otrzesiny232 otrzesiny231