SPOTKANIE Z CIEKAWĄ OSOBĄ

23 listopada naszą szkołę odwiedził pan Filip Jaworski – toruński podróżnik, który razem z żoną i dziećmi wybrał się samochodem w podróż Jedwabnym Szlakiem. Podczas spotkania z uczniami klas szóstych opowiadał o wyprawie do Iranu, zwyczajach panujących w tym kraju, problamach, z jakimi muszą się zmagać jego mieszkańcy, a także przywiezionych z niego smakach i kolorach. Swoją opowieść ilustrował niezwykłymi zdjęciami. Pan Filip nie tylko chętnie dzielił się z szóstoklasistami wspomnieniami z podróży, ale również odpowiadał na wszystkie pytania uczniów. Dziękujemy za ciekawą i bardzo inspirująca lekcję geografii. Niech puentą spotkania będą słowa jednego z jego uczestników: „Chciałabym z tak niezwykłych miejsc wracać do swojego domu”.

zciekawymczlowiekiem231 zciekawymczlowiekiem235

zciekawymczlowiekiem233 zciekawymczlowiekiem234