JOGA I ŚNIADANIE NA TRAWIE

14.06.2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji pn. Joga i śniadanie na trawie. Pod opieką pani Ani Wasiłek przygotowali zestaw ćwiczeń wprowadzających podstawowe elementy jogi. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem wykonywali zadania mające na celu usprawnienie koordynacji ruchowej, wzmocnienie mięśni oraz ćwiczenie równowagi. Warsztaty z jogą zwróciły też uwagę naszych uczniów na istotną rolę sposobu, w jaki kontrolujemy swój oddech. Po ćwiczeniach relaksacyjnych nadszedł czas na zdrowy posiłek. Na naszym pikniku dominowały zdrowe i samodzielnie przygotowane przez uczniów smaczne przekąski. Akcja ta miała na celu wprowadzenie elementów mindfulness oraz well- being, które to stopniowo stają się częścią naszej edukacji.

joga244 jaga241

jaga242 joga243