ZAKOŃCZENIE SEZONU BIEGOWEGO 2023/2024

15 czerwca w parku „Glazja” zakończyliśmy uroczyście i piknikowo sezon biegowy w roku szkolnym 2023/24. Wśród zaproszonych gości zaszczycili nas swoją obecnością:  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu Pani Iwona Cieślak, dyrektor Przedszkola Bim-Bam-Bino  Pani Joanna Wiśniewska,  przewodnicząca  Rady Okręgu Jakubskie – Mokre VI Kadencji  Pani  Magdalena Noga, Pan  Damian Kaczmarek  prezes  firmy PRODAM, Pani  Anna Marach Rada Okręgu Jakubskie – Mokre VI Kadencji, Pani Dagmara Narolewska przedstawicielka  sponsora nagród  firmy MARBRO.

Szczególne podziękowania składamy Pani Joannie Borkowskiej z Rady Okręgu Jakubskie – Mokre VI Kadencji  za  niebywałe zaangażowanie w organizację biegów w ciągu całego roku szkolnego! Podziękowania dla Pani  Natalii Milde za oprawę graficzną, fantastyczne plakaty i dla Państwa Rochnińskich za dokumentację fotograficzną. Dziękujemy Fabryce Cukierniczej Kopernik za wspaniałe pierniki i przede wszystkim Rodzicom za wspieranie i dawanie dobrego przykładu dzieciom.

Dziękujemy i życzymy aktywnych wakacji.

Zapraszamy w nowym roku szkolnym 2024/25, zaczynamy we wrześniu. Do zobaczenia :-)

zakończeniebiegania241 zakończeniebiegania242