UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Na ten dzień czekali wszyscy uczniowie. Za nami pracowity rok, pełen sukcesów i ciekawych wydarzeń. Serdecznie gratulujemy absolwentom ukończenia Szkoły Podstawowej nr 10. Jesteśmy z Was dumni i życzymy śmiałych planów oraz odwagi w ich realizacji. Pozostałym klasom również gratulujemy mnóstwa sukcesów, a przede wszystkim wytrwałości. Dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie.

W czasie dzisiejszej uroczystości uczniów pożegnały pani Dyrektor Iwona Cieślak oraz  przewodnicząca Rady Rodziców pani Olga Impert. W klasach odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami. Rada Rodziców w szczególny sposób nagrodziła laureatów i finalistów konkursów o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz najlepszych sportowców.

Całej społeczności naszej szkoły życzymy wspaniałego lata i bezpiecznych wakacji!

zakończenieroku277 zakończenieroku276

zakończenieroku246 zakończenieroku245