ZBIÓRKA DARÓW DLA POWODZIAN

Z całego serca pragniemy podziękować Wszystkim za udział w zbiórce na rzecz osób poszkodowanych w wyniku powodzi. Wasza hojność i wsparcie są nieocenione i pozwolą pomóc tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.
W związku z przedłużeniem akcji przez organizatorów do 25 września zachęcamy Państwa do dalszego udziału w zbiórce.

Dary – rzeczy nowe lub w bardzo dobrym  stanie - można przynosić do szkoły w godzinach 6.00-19.00 lub indywidualnie zawieźć na ul. św. Katarzyny 9 (lokal „Róża wiatrów” – w godz. 13.30-22.00).

Pilne potrzeby:

woda butelkowana niegazowana, koce, śpiwory, kołdry, poduszki, pościel, plecaki szkolne, przybory szkolne, gry i zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym, nowe stroje sportowe i nowe buty sportowe, środki czystości, środki higieniczne (papier, chusteczki), małe zestawy narzędzi, powerbanki, latarki, świeczki, karma dla zwierząt.

dlapowodzian241 dlapowodzian242